Finisaż wystawy fotografii Krzysztofa Fabiańskiego.

Zapowiedź You are currently viewing Finisaż wystawy fotografii Krzysztofa Fabiańskiego.

W najbliższą niedzielę,  3 marca 2024 roku Galeria Skrzynki zaprasza na finisaż wystawy fotografii Krzysztofa Fabiańskiego pt. „TANGO. Taniec, emocje, światło. Nowe spojrzenie”.

To będzie ostatnia okazja, by w przyziemiu Dwory Skrzynki  obejrzeć wystawę blisko dwudziestu wybranych przez autora wielkoformatowych fotografii wzbogaconą o kolekcję kilkudziesięciu zdjęć prezentowanych na ekranie monitora. To artystyczny plon pobytów Krzysztofa Fabiańskiego na wielu poznańskich milongach i maratonach tanga.

To będzie również okazja, aby o tych pięknych, pełnych emocji  fotografiach rozmawiać z ich twórcą. Krzysztof Fabiański będzie obecny w Galerii Skrzynki w niedzielę od godz. 15:00 do 18:30.  

Będzie także możliwość zakupienia wybranych prac bezpośrednio od ich autora.

W tangu podstawą jest zaufanie tancerki do partnera – to on prowadzi, ona podąża za nim prowadzona emocjami. Krzysztof Fabiański dzięki temu, że zdobył zaufanie tancerzy, mógł podpatrywać ich uczucia. Dzięki temu wzruszenie, czasem złość, rozedrgany ruch doskonale uchwycony na fotografiach można jeszcze do niedzieli podziwiać w Galerii Skrzynki.

Zapraszamy!