Dzień Okolicznościowy i Weselny w Dworze Skrzynki za nami

Relacja You are currently viewing Dzień Okolicznościowy i Weselny w Dworze Skrzynki za nami

W sobotę, 3 lutego 2024 r. do Dworu Skrzynki przybyły osoby zainteresowane ofertą weselną i okolicznościową tego niezwykłego, zrewitalizowanego zabytkowego obiektu. Oprócz zwiedzania dworu: wszystkich sal oraz 27 pokoi, w których nocować mogą 53 osoby, była to również okazja do zapoznania się z ofertą cenową oraz degustacji wybranych propozycji  z restauracyjnego menu.

Swoją ofertę zaprezentowali również partnerzy Dworu Skrzynki (z terenu powiatu poznańskiego): Dżentelmenów Dwóch: DJ i konferansjer zaaranżowali salę taneczną, zaś przedstawiciel Fotomart Studio z Mosiny zaprezentował zdjęcia z wyjątkowych sesji fotograficznych.

Kwiaciarnia Family Flowers z Plewisk przygotowała oszałamiające dekoracje kwiatowe, które oglądać można do niedzieli, 4 lutego w holu głównym Dworu Skrzynki.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasz obiekt w tym dniu, a wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z ofertą okolicznościową dworu.

W menu restauracyjnym znajdują się również pozycje, które serwowane są podczas chrzcin, komunii św., czy wesel, także można spróbować tych dań w każdy weekend: w soboty restauracja czynna jest w godz. 12.00 – 22.00 (zamówienia do 21.00) oraz w niedziele w godz. 12.00-20.00 (zamówienia do 19.00).

Tak jak podczas dnia otwartego, w weekendy jest również okazja do zwiedzenia wystaw: w Sali Pamięci i Tradycji oraz w Galerii Skrzynki (wstęp wolny), które znajdują się w przyziemiu obiektu.